604D221F075GJ2
CAP ALUM 220UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D221F075GJ2
604D221F075GJ2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 604D221F075GJ2, 220 µF kapasitanslı ve 75V çalışma gerilimi ile tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garanti eder. 100 kHz'de 650 mOhm ESR ve 780 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve timing uygulamalarında kullanılır. -10% / +50% tolerans ile sunulan komponentin polar yapısı uygun kutuplamayı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 100kHz
Impedance 384 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V