604D142G016GJ7E3
CAP ALUM 1400UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D142G016GJ
604D142G016GJ7E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 604D142G016GJ7E3, 1400 µF kapasitansına sahip 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipine sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 100 kHz frekansda 900 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve benzer low-voltage DC uygulamalarında kullanılan standart bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1400 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Voltage - Rated 16 V