604D102F050GL7
CAP ALUM 1000UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
604D102F050GL7
604D102F050GL7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 604D102F050GL7, 1000µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir. Audio amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjinin depolanması gereken genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V