601D957G040HL2
CAP ALUM 950UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D957G040HL2
601D957G040HL2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D957G040HL2, 950 µF kapasitansı ve 40V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yöntemiyle bağlanır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantilemektedir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, timing devreleri ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapıdaki bu kondansatör hassas doğru kutuplama gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 950 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 40 V