601D807G015FJ7
CAP ALUM 800UF 15V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
601D807G015FJ7
601D807G015FJ7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D807G015FJ7, 800 µF kapasitans ve 15 V nominal voltaj değerine sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu polar kondansatör, -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat ömür spesifikasyonuna sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve zaman sabitesi uygulamalarında kullanılan bu bileşen, radyal kurulum gereksinimleri olan PCB tasarımlarında tercih edilen seçenektir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Voltage - Rated 15 V