601D688F035JS1
CAP ALUM 6800UF 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D688F035JS1
601D688F035JS1 Hakkında
Vishay / Sprague üretimi 601D688F035JS1, 6800 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömüne (105°C'de) sahiptir. 30mOhm ESR değeri ile 1 kHz'de 7.659A ripple current taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -10%/+50% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.659 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.66 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 35 V