601D567F200JT1
CAP ALUM 560UF 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D567F200JT
601D567F200JT1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D567F200JT1, 560µF kapasitans değerine ve 200V nominal voltaj özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direk yerleştirilir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömrü bulunan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 183mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 3.492A @ 1kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 183mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.492 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.91 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V