601D558G040JS1
CAP ALUM 5500UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D558G040JS
601D558G040JS1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D558G040JS1, 5500 µF kapasitanslı 40V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial can kasa türüne sahip bu through-hole bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömrü vardır. 1 kHz'de 5.474 A ve 120 Hz'de 4.76 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir. Aktif parça statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 5500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.474 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.76 A @ 120 Hz
Voltage - Rated 40 V