601D556F150FL2
CAP ALUM 55UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D556F150FL2
601D556F150FL2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D556F150FL2, 55 µF kapasitansına ve 150V rated voltage'a sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Toleransı -10%, +50% aralığındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal filtreleme, zaman sabitleme devrelerinde ve analog elektronik uygulamalarında kullanılan güvenilir bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 55 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V