601D507G050GL1
CAP ALUM 500UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D507G050GL
601D507G050GL1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D507G050GL1, 500 µF kapasitanslı, 50V nominal gerilim ile çalışan axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi mümkündür. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, +105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 50 V