601D507G050FS1
CAP ALUM 500UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D507G050FS1
601D507G050FS1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D507G050FS1, 500 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans kompanzasyonu ve filtre devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Kutup yapısı (polar) nedeniyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 50 V