601D507G025HE1
CAP ALUM 500UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D507G025HE
601D507G025HE1 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 601D507G025HE1, 500 µF kapasitanslı ve 25 V rated voltage'a sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garanti eder. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplaştırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 25 V