601D506G060FE2
CAP ALUM 50UF 60V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D506G060FE2
601D506G060FE2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D506G060FE2, 50 µF kapasitans değerine ve 60 V nominal voltaj değerine sahip axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, power supply devreleri, filtre ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 60 V