601D498G020JT1
CAP ALUM 4900UF 20V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D498G020JT
601D498G020JT1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D498G020JT1, 4900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 20V rated voltaj ile çalışan bu kondansatör, axial through-hole montaj tipine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bileşen, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 20 V