601D477F075GP3
CAP ALUM 470UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D477F075GP3
601D477F075GP3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D477F075GP3, 470µF kapasitans değerine sahip axial kurulum tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, enerji depolama ve AC/DC konverter gibi genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteye uygun şekilde bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V