601D398F025HL1
CAP ALUM 3900UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D398F025HL1
601D398F025HL1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D398F025HL1, 3900µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu axial tip bileşen, Through Hole montajı ile PCB'lere bağlanır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ESR değeri 52mOhm@120Hz olup, 1kHz'de 4.646A riple akım kapasitesi vardır. Elektrik beslemesi, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. Polar bileşen olarak doğru kutuplama gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 52mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.646 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.04 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 25 V