601D338G030JT1
CAP ALUM 3300UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D338G030J
601D338G030JT1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D338G030JT1, 3300 µF kapasitans değerine sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 30V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi özellikleri vardır. Through-hole montaj türüne uyumludur. Güç kaynakları, filtreler, zaman belirleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 30 V