601D338G025JL2
CAP ALUM 3300UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D338G025JL2
601D338G025JL2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D338G025JL2, 3300 µF kapasitansla ve 25 V nominal voltajla tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole PCB uygulamaları için uygun olan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) çalışabilmektedir. 2000 saatlik ömür 105°C sıcaklıkta garantilenir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapıda olması nedeniyle doğru kutuplama gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 25 V