601D337G040GE1
CAP ALUM 330UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D337G040GE
601D337G040GE1 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 601D337G040GE1, 330 µF kapasitanslı, 40 V rated voltage'a sahip axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtering ve decoupling devreleri gibi alanlarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplama dikkate alınmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 40 V