601D336F250HE2
CAP ALUM 33UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D336F250HE
601D336F250HE2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D336F250HE2, 33 µF kapasitansa ve 250V nominal voltajına sahip eksenel bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alanlarda kullanılır. Kutuplu yapısı nedeni ile doğru polarite ile devreye bağlanması gereklidir. -10% / +50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V