601D278F050GT1
CAP ALUM 2700UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D278F050GT1
601D278F050GT1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D278F050GT1, 2700µF kapasitans ve 50V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipinde tasarlanan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 50mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiği ve maksimum 5.474A ripple akım kapasitesi (1kHz) sayesinde genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı ile klasik PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.474 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.76 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V