601D277F200JL2
CAP ALUM 270UF 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D277F200JL2
601D277F200JL2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D277F200JL2, 270µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 365mOhm ESR değeri ve 1.98A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -10/+50% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 365mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.98 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.65 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V