601D198G020HL2
CAP ALUM 1900UF 20V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D198G020HL2
601D198G020HL2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D198G020HL2, 1900µF kapasitanslı, 20V rated voltajlı axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Axial, Can paket şeklindeki tasarımı, endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 20 V