601D188F050GP1
CAP ALUM 1800UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D188F050GP1
601D188F050GP1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D188F050GP1, 1800 µF kapasitanslı 50V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can tipi gövdede imal edilen bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömre sahiptir. 71mOhm ESR değeri ile 120 Hz frekansında 3.45A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog elektronikte yaygın olarak kullanılan bu bileşen, through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V