601D158G040JP1
CAP ALUM 1500UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D158G040JP1
601D158G040JP1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D158G040JP1, 1500 µF kapasitansına ve 40V nominal voltajına sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devrelerinde kullanılan polar yapılı bu komponentin axial, can paketi format ışığında kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 40 V