601D157F300HP3
CAP ALUM 150UF 300V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D157F300HP3
601D157F300HP3 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 601D157F300HP3, 150 µF kapasitansa ve 300V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı bu bileşen, through-hole teknolojisi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 1 kHz'de 1.464 A ve 120 Hz'de 1.22 A ripple akım kapasitesine sahip olup, 679 mOhm ESR değeriyle çalışır. -10% / +50% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 679mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.464 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.22 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V