601D147F075FL2
CAP ALUM 140UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D147F075FL2
601D147F075FL2 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 601D147F075FL2, 140 µF kapasitans ve 75 V rated voltage değerine sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanan bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garanti eder. Polar yapısı ve -10%, +50% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 140 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V