601D127F100FJ1
CAP ALUM 120UF 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D127F100FJ
601D127F100FJ1 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D127F100FJ1, 120µF kapasitans değerine ve 100V rated voltage'a sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 120Hz'de 725 mA ve 1kHz'de 870 mA ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı DC uygulamalarında kullanılır. ESR değeri 869mOhm'dur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 869mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 870 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 725 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V