601D108G025GJ3
CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D108G025GJ
601D108G025GJ3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D108G025GJ3, 1000 µF kapasitans değerine sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışmak üzere tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına dayanıklıdır. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 25 V