601D108F050GJ2
CAP ALUM 1000UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D108F050GJ2
601D108F050GJ2 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D108F050GJ2, 1000µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip eksenel montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. 139mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 2.323A @ 1kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine ve 2.02A @ 120Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve ses sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 139mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.323 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V