601D108F050GJ1
CAP ALUM 1000UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D108F050GJ1
601D108F050GJ1 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 601D108F050GJ1, 1000µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Eksenel montaj türüne sahip bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 139mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen düşük seri direnç, 120Hz'de 2.02A ve 1kHz'de 2.323A ripple akımı toleransı ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -10%, +50% tolerans aralığı ile esnektir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 139mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.323 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V