601D107F250FT7
CAP ALUM 100UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D107F250FT7
601D107F250FT7 Hakkında
Vishay/Sprague tarafından üretilen 601D107F250FT7, 100 µF kapasitesi ve 250V rated voltage'a sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, energy storage ve AC coupling işlevlerinde kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 2000 saatlik ömür süresine (105°C'de) ve 1.057Ω ESR değerine sahiptir. 1.128A @ 1kHz ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında, 940mA @ 120Hz ile düşük frekans uygulamalarında güvenilir performans sağlar. -10%, +50% tolerance aralığında imal edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.057Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.128 A @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 940 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V