601D107F150GJ7
CAP ALUM 100UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
601D107F150GJ7
601D107F150GJ7 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 601D107F150GJ7, 100 µF kapasitansı ve 150 V rated voltage'a sahip axial konfigürasyonda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.033 Ohm ESR ve yüksek frekans uygulamalarında 888 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±10% ile +50% arasında tolerans değeri ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.033Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 888 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V