600D826F060DG4
CAP ALUM 82UF 60V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D826F060DG4
600D826F060DG4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D826F060DG4, 82 µF kapasitans ve 60V nominal voltaj değerine sahip axial montuajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi paketlemesiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. ESR değeri 120Hz'de 1.82Ω olup, 1 kHz'de 243.6 mA ripple akımına dayanıklıdır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, zaman belirleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan, polar elektrolit kondansatörü.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.82Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 243.6 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 174 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 60 V