600D686G050DG4
CAP ALUM 68UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D686G050DG4
600D686G050DG4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D686G050DG4, 68 µF kapasitanslı ve 50V nominal gerilim değerine sahip axial montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile klasik devre tasarımlarında kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğa dikkat edilerek devreye entegre edilmelidir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve zaman sabiti ayarlamada kullanılır. Can/Axial paket formatında tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 50 V