600D686F075DJ5
CAP ALUM 68UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D686F075DJ5
600D686F075DJ5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D686F075DJ5, 68 µF kapasitans değerine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75 V nominal voltaj için tasarlanmış bu polar kondansatör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu through-hole bileşen, güç kaynakları, ses frekansı devreleri, filtre uygulamaları ve analog devreler gibi endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V