600D567G007DJ4
CAP ALUM 560UF 7V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D567G007DJ
600D567G007DJ4 Hakkında
Vishay Sprague üretimi 600D567G007DJ4, 560 µF kapasitansına ve 7V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket formatında sunulan bu kondansatör, Through Hole montaj tipine uygun olup genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığı, güç kaynakları, filtre devreleri, zaman ayarlama uygulamaları ve düşük voltaj enerji dönüşüm sistemlerinde yer alan ana bileşendir. Polar yapısı sayesinde doğru kutuplandırılması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 7 V