600D476F075DG5
CAP ALUM 47UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D476F075DG5
600D476F075DG5 Hakkında
Vishay Sprague 600D476F075DG5, 47 µF kapasitesinde, 75 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial paket yapısında through-hole montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Toleransı -10%, +50% olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri, coupling ve decoupling işlevlerinde yaygın olarak kullanılır. Endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 75 V