600D336F150DL5
CAP ALUM 33UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D336F150DL5
600D336F150DL5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D336F150DL5, 33 µF kapasitansa ve 150V rated voltage'a sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj özelliğine sahip olan bu komponent, -55°C ile +125°C arasında stabil çalışma sağlar. ESR değeri 120Hz'de 3.83 Ohm, ripple current kapasitesi 1 kHz'de 207.2 mA ve 120 Hz'de 148 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devrelerinde kullanılır. ±10/-50% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.83Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 207.2 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 148 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V