600D336F040KD4
CAP ALUM 33UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D336F040KD4
600D336F040KD4 Hakkında
Vishay Sprague 600D336F040KD4, 33µF kapasitansı ve 40V nominal gerilimi ile tasarlanmış axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole teknolojisi ile baskı kartına montaj için uygun olan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 4.50Ohm'dur. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 110.6 mA @ 1kHz ve 79 mA @ 120Hz ripple akımı özellikleri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, voltaj düzenleyicileri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Toleransı -10%, +50% olan bu kondansatör, defiltering, coupling ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.50Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110.6 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 79 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V