600D277F030DJ4
CAP ALUM 270UF 30V AXIAL
Üretici
Vishay / Sprague
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
600D277F030DJ
600D277F030DJ4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D277F030DJ4, 270 µF kapasitanslı, 30V rated voltage ile çalışan axial paket alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine direk lehimleme yöntemiyle monte edilir. -55°C ile +125°C arasında güvenilir çalışma aralığı sunar. 560 mOhm ESR değeri ve 365 mA ripple current kapasitesi ile 1 kHz yüksek frekansta, 120 Hz düşük frekansta ise 338 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutup doğruluğu önemlidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 560mOhm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 365 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 338 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 30 V