600D226F250DL5
CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D226F250DL5
600D226F250DL5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D226F250DL5, 22 µF kapasitansı ve 250 V nominal voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipi ile donatılmış bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. -10% / +50% tolerans değerleri ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Gücü ayarlama devreleri, filtre uygulamaları, enerji depolama ve sinyal işleme gibi elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V