600D226F250DL4E3
CAP ALUM 22UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D226F250DL4E
600D226F250DL4E3 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D226F250DL4E3, 22 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 5.75 Ohm ESR değeri ve 121 mA düşük frekans ripple akımı ile AC filtrasyonu, güç kaynakları ve genel amaçlı devrelerde kullanılır. ±50% tolerans aralığı ile esneklik sağlayan komponent, aktif durumda tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.75Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 169.4 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 121 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V