600D226F100DG5
CAP ALUM 22UF 100V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D226F100DG5
600D226F100DG5 Hakkında
Vishay / Sprague tarafından üretilen 600D226F100DG5, 22 µF kapasitansına ve 100 V rated voltaja sahip axial kuruluş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu polar kondansatör, -55°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans sağlar. Toleransı -10% ile +50% arasındadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynağı devre kartları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 100 V