600D187G050DX4
CAP ALUM 180UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D187G050DX
600D187G050DX4 Hakkında
Vishay Sprague 600D187G050DX4, 180 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial konfigürasyonda through-hole montajı için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında güvenli çalışma sıcaklık aralığına sahip polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans filtrasyonu ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Voltage - Rated 50 V