600D147G040DJ5
CAP ALUM 140UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D147G040DJ
600D147G040DJ5 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D147G040DJ5, 140 µF kapasitansı ve 40V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı, through-hole bağlantılara sahip bu komponen, geniş çalışma sıcaklığı aralığında (-55°C ~ 125°C) güvenilir performans sağlar. 125°C'de 2000 saat ömür süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniklerinde güç kaynakları, ses devreleri, zamanlama ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 140 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V