600D126F200DG4
CAP ALUM 12UF 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D126F200DG4
600D126F200DG4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D126F200DG4, 12 µF kapasitans değeri ve 200V rated voltage'a sahip axial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. ESR değeri 120Hz'de 10.5 Ohm olup, 102.2 mA ripple current kapasitesine 1kHz'de ve 73 mA 120Hz'de sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Polar yapıda olan komponent, -10% +50% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 12 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10.5Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 102.2 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 73 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V