600D107F050DG4
CAP ALUM 100UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D107F050DG4
600D107F050DG4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D107F050DG4, 100µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket türündeki bu through-hole bileşeni, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. 1.5Ω ESR değeri ile 120Hz'de işlem gören devreler için düşük empedans sağlar. 120Hz'de 192mA, 1kHz'de 268.8mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, zaman belirleme ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 268.8 mA @ 1 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 192 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 50 V