600D107F040DG4
CAP ALUM 100UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
600D107F040DG4
600D107F040DG4 Hakkında
Vishay Sprague tarafından üretilen 600D107F040DG4, 100 µF kapasitansı ve 40V nominal voltajına sahip axial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj teknolojisi ile tasarlanan bu komponen, -55°C ile 125°C arasında çalışır. Polar yapısı gereği doğru kutbileştirme gerektirir. -10%, +50% tolerans değerlerine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleme ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Axial, Can paket tipi ile standart PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 40 V