567UVR2R5MFE
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Seri / Aile Numarası
567UVR2R5MFE
567UVR2R5MFE Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 567UVR2R5MFE, 560µF kapasitansa sahip Surface Mount alüminyum polimer kondansatördür. 2.5V nominal voltajda çalışan bu bileşen, düşük ESR (12mOhm) değeri sayesinde decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 105°C'de uzun süreli güvenilir performans sunar. 120 kHz'de 4.21A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ve Radial, Can - SMD paket tipine sahip olan ürün, güç kaynağı devreleri, analog-dijital işlemci devreler ve düşük voltaj uygulamalarında tercih edilir.
Applications Decoupling
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 4.21 A @ 120 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Type Polymer
Voltage - Rated 2.5 V